قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
تبلیغات
(صحیح بخاری (۱) کتاب بدء الوحی و صحیح مسلم (۱۹۰۷) کتاب الاماره)
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: إنا لله و إنا اليه راجعون(درگذشت پدر بزرگوار برادر صدیق)

1. Top | #11

images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    کاربر ساده
    شماره عضویت
    547
    تشکر شده 42 بار در 13 ارسال
    بانام و یاد خدا

عرض سلام دارم خدمت همه ی شما عزیزان و خدای متعال در برابر این همدردی و همراهی تون که با برادر صدیق در اینجا داشتین خیر و پاداش و سعادتی زیبا و درخشان به یکایکتون عطا فرمایید
    ما فرزندان در مسیر رشد و تعالی که پیش رو داریم از افراد بسیاری اثر می پذیریم و تحت تأثیر دیده ها و شنیدههای بسیاری قرار میگیریم. همه ی آنهایی که اطراف ما هستند و به نحوی در ما اثر دارند جایگاه مدل و الگوی ما قرار میگیریند. قطعا یکی از این اشخاص جایگاه پدر هست و پدر از همه ی آنها مهمتر ومۆثرتر است و این اهمیت و تأثیر از سن کودکی، نوجوانی، جوانی و تاااااا زمانی که پدر در قید حیات هست همچنان بر جای خویش است. و حتی بعد حیات این نقش بزرگوار ،باز ما فرزندان به واسطه ی تربیت این پدر هست که دارای جایگاه در جامعه هستیم. بنابراین من خودم به شخصه روی این موضوع بسیار مقید هستم و جا داره از اینجا تشکر کنیم از پدر بزرگوار دوست و برادرمون جناب صدیق، ان شاالله ایشون دارای جایگاه و شخصیت والایی بودند که موفق شدند عزیز بزرگواری چون جناب صدیق تربیت کنند و اینطور متین و صبور و دیندار (ان شاالله) تحویل جامعه بدند و همه ی ما وظیفه خود بدونیم از خدای متعال برای این بزرگوار طلب مغرفت و عفو بخشش کنیم /
    جناب صدیق عزیز، صمیمانه عرض تسلیت بنده رو هم پذیرا باشید و خواهش میکنم بنده رو هم شریک غم بدونید و از الله متعال برای این پدر عزیز بخشش و مغفرت طلب میکنم و برای شما دوست عزیز هم صبر و بردباری از خدای بزرگ میخواهم.
    کاش و هزاران کاش موقعیت فراهم می بود حضورا خدمت میرسیدیم امااااااااااااااا چه کنیم که (بماند)

بااحترام به شما

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید sh-mr از ایشان تشکر کرده اند:

abdollah (24 مهر 1394),faezin (22 مهر 1394),Ghoraba7402 (22 مهر 1394),kamali (23 مهر 1394),Pesare Aftab (22 مهر 1394),ستاره (22 مهر 1394),عاطفه (23 مهر 1394),عبدالمجید (22 مهر 1394)

3. Top | #12

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    کاربر فعال و مفید
    شماره عضویت
    187
    تشکر شده 15 بار در 9 ارسال

برادر بزرگوار و عزیز (صدیق) درگذشت پدرتون را به شما و خانواده محترمتون تسلیت عرض میکنم

خداوند ایشان را مورد رحمت خود قرار داده و به خانواده محترم صبر و اجر عنایت بفرماید

نام: الهم ارحم موتان&#1.jpg نمایش: 35 اندازه: 4.5 کیلو بایت
    عبدالله بن عمر(رضی الله عنه) عن النبی (صلی الله علیه وسلم) قال:

إِنَّ مِنْ وَرَطاتِ الأُمُورِ الَّتِي لا مُخْرَجَ لِمَنْ أَوْقَعَ نَفْسَهُ فِيها، سَفْکُ الدَّمِ الْحَرامِ بِغَيْرِ حِلّه.

از ورطه های نابودی انسان که هیچ راه نجاتی از آن نیست ریختن بدون دلیل خون شخص محترم است

رواه البخاری

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید عبدالمجید از ایشان تشکر کرده اند:

abdollah (24 مهر 1394),faezin (22 مهر 1394),kamali (23 مهر 1394),Pesare Aftab (22 مهر 1394),ستاره (22 مهر 1394),عاطفه (23 مهر 1394)

5. Top | #13

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    کاربر ساده
    شماره عضویت
    83
    تشکر شده 61 بار در 17 ارسال
    السلام علیکم ورحمت الله و برکاته

برادر عزیز و خوبم صدیق جان

بسیار ازین خبر متأثر و متاسف شدم

تسلیت بنده رو پذیرا باشید

اعظم الله اجرکم احسن عزاءکم و غفر لمیتکم

ان لله ما اخذ و له ما اعطی و کل شئ عنده باجل مسمی فلتصبر ولتحتسب

الله به شما و خانواده عزیزتون اجر جزیل و صبر جمیل عطا بفرماید

آمین یا رب العالمین
    وَالَّذِينَ جَاهَدُوا فِينَا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنَا وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنِينَ (سوره عنكبوت آيه 69)

و كساني كه براي (رضايت) ما به تلاش ايستند و در راه (پيروزي دين) ما جهاد كنند، آنان را در راههاي منتهي به خود رهنمود (و مشمول حمايت و هدايت خويش) مي گردانيم، و قطعاً خدا با نيكوكاران است.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید abdollah از ایشان تشکر کرده اند:

faezin (24 مهر 1394),kamali (24 مهر 1394),ستاره (24 مهر 1394)

7. Top | #14

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    کاربر ساده
    شماره عضویت
    477
    تشکر شده 116 بار در 38 ارسال
    سلام علیکم و رحمة الله

برادر صدیق تسلیت عرض می کنیم، خدایش رحمت کند..
    پوزش اگر دیر خدمت رسیدیم، حقیقتا در جریان نبودیم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ghotb.net از ایشان تشکر کرده اند:

faezin (24 مهر 1394),kamali (24 مهر 1394),ستاره (25 مهر 1394)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12