قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
تبلیغات
عمر بن الخطاب رضی الله عنهُ
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: کاملترین نرم افزار قرآن برای کامپیوتر

1. Top | #1

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    3
    تشکر شده 1,040 بار در 369 ارسال

کاملترین نرم افزار قرآن برای کامپیوتر

این نرم افزار جزء کاملترین نرم افزار قرآن می باشد که تا به حال برای رایانه ساخته شده و بسیاری از مسلمانان جهان از آن برای خواندن قرآن در رایانه استفاده می کنند. البته بکار بردن نام نرم افزار برای آن چندان مناسب نیست زیرا این قرآن در قالب یک فایل فلش با امکانات فراوان ساخته شده است. شما با کمک این قرآن رایانه ای به راحتی میتوانید در طول ماه مبارک رمضان هر زمان که خواستید به راحتی اقدام به خواندن سوره های دلخواه خود نمایید. همچنین یکی از امکانات بسیار خوب این برنامه امکان جستجوی سوره ها بر حسب نام آنهاست که با تایپ سوره مورد نظرتان در عرض چند ثانیه به آن دسترسی خواهید داشت. از دیگر امکانات بسیار عالی این برنامه میتوان به امکان ورق زدن صفحات به صورت کاملآ واقعی اشاره نمود. علاوه بر این نمایش اعراب گذاری دقیق و طریقه خواند صحیح از دیگر امکانات این فایل فلش است. برای استفاده از این قرآن نیازی نیست که آنرا نصب کنید زیرا فرمت آن SWF بوده و با کلیک بر روی فایل برنامه اجرا می شود. البته در برخی از گوشی های موبایل نیز که از فرمت SWF پشتیبانی می کنند میتوان این قرآن را اجرا نمود.

دانلود با حجم ۵۵٫۶۷ مگابایت
    خدا نزدیك است
    هرآنچه می خواهیم از او بخواهیم
    و من در این دنیای كوچك فقیرم...هیچ ندارم
    جوانیم...زندگانیم...هرچه دارم امانت است
    می خواهم امانت دار خوبی باشم
    می خواهم از انچه نگفته ام بگویم
    و انچه نبوده ام باشم
    گرچه بعضی نپسندند و نخواهند
    و خدا برایم كافیست

خدایا خودت كمكم كن

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ
    بگو: «اى بندگان من- كه بر خويشتن زياده‏روى روا داشته‏ ايد- از رحمت خدا نوميد مشويد. در حقيقت، خدا همه گناهان را می‏آمرزد، كه او خود آمرزنده مهربان است.
    سوره :زمر آیه : 53

2. Top | #2

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    شماره عضویت
    43
    تشکر شده 80 بار در 68 ارسال

Question

ممنون برادر محمودی ... یه برنامه ی بسیار عالی هستش ... من چون خودم دارم دانلود نمی کنم ولی به همه ی دوستان توصیه می کنم که حتما" دانلود کنن...برنامه ی واقعا" جذابیه و خوندن قرآن که توی کامپیوتر یه مقدار برای چشم خسته کننده س رو بسیار دلنشین می کنه
    ویرایش توسط tazkerah : 10 اسفند 1391 در ساعت 03:29

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیریت
    شماره عضویت
    3
    تشکر شده 1,040 بار در 369 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط tazkerah نمایش پست ها
    ممنون برادر محمودی ... ولی یه چند پست پایین تر من همین مطلبو با اسم "قرآن" گذاشتم...از انجمن تذکره اون مطالبی که خودم میذارم با اسم "انسان راستین" همه ش رو اینجام میذارم ...
    ببخشید برادر تذکره متوجه نبودم ممنون از یادوریتون ، این پست رو جایگزین کردم و یه فلش قرآن زیبا گذاشتم که در نوع خودش جالبه ان شالله دوستان استفاده کنن
    با تشکر از شما
    خدا نزدیك است
    هرآنچه می خواهیم از او بخواهیم
    و من در این دنیای كوچك فقیرم...هیچ ندارم
    جوانیم...زندگانیم...هرچه دارم امانت است
    می خواهم امانت دار خوبی باشم
    می خواهم از انچه نگفته ام بگویم
    و انچه نبوده ام باشم
    گرچه بعضی نپسندند و نخواهند
    و خدا برایم كافیست

خدایا خودت كمكم كن

بگو: «اى بندگان من- كه بر خويشتن زياده‏روى روا داشته‏ ايد- از رحمت خدا نوميد مشويد. در حقيقت، خدا همه گناهان را می‏آمرزد، كه او خود آمرزنده مهربان است.
    سوره :زمر آیه : 53

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    شماره عضویت
    43
    تشکر شده 80 بار در 68 ارسال
    پیش میاد ... دست گلتون درد نکنه ... عالیه برنامه

5. Top | #5

images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/rgk38wbh3cfxod62rhr2.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif images/qndtfn66fcrrq7cw6yh.gif

عنوان کاربر
    مدیر بخش
    شماره عضویت
    33
    تشکر شده 195 بار در 89 ارسال
    خیلی خوبه دست تون درد نکنه
    خدایا، من دلم قرصه!.......... کسی غیر از تو با من نیست
    خیالت از زمین راحت......... که حتی روز ،روشن نیست
    کسی اینجا نمی بینه....... که دنیا زیر چشماته...
    یه عمره یادمون رفته!........ زمین دار مکافاته...
    فراموشم شده گاهی....... که این پایین چه ها کردم!
    که روزی باید، از اینجا...... بازم پیش تو برگردم...
    خدایا وقت برگشتن، ....... یه کم با من مدارا کن
    شنیدم گرمه اغوشت...... اگه میشه منم جا کن....

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر خیلی فعال
    شماره عضویت
    67
    تشکر شده 553 بار در 242 ارسال
    زیباست اما حجم بالایی داره بنده هم این قران رو پیشنهاد میکنم امید وارم بهره ببرید و دعا کنید

http://www.parsquran.com/download/ebook.html